Poloha hotela

Novoměstský hotel se nachází v klidné ulici přímo v centru města, jen několik kroků od Václavského náměstí. Díky této výhodné poloze můžete všechny hlavní pamětihodnosti Prahy navštívit pěšky. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a divadel.

Oblast je velmi dobře přístupná městskou hromadnou dopravou, což znamená, že se můžete velmi snadno dostat do všech částí Prahy. Jízdenky na městskou hromadnou dopravu je možné si zakoupit přímo na recepci.

Jak se k nám dostanete

Autem:

Adresa hotelu: Novoměstský hotel, Řeznická 4, Praha 1, Česká republika

GPS: 50°4'40.839"N, 14°25'20.167"E

Parkování: Bezpečné parkování v hlídaných podzemních garážích se nachází 100 m od hotelu. Cena za parkování je 600 Kč (24 EUR) za 24 hodin. Při příjezdu můžete před hotelem zastavit a vyložit zavazadla a personál recepce Vám ochotně vysvětlí, jak se do garáží dostanete.

Městskou hromadnou dopravou:

Z Letiště Václava Havla je nejrychlejší spojení autobusem č. 100 do stanice „Zličín“. Ze Zličína pokračovat metrem, linkou „B“, do stanice „Karlovo náměstí“, k výstupu z metra použít výstup směr „Karlovo náměstí“. Dále pokračovat pěšky směrem k Novoměstské radnici (asi 3 minuty). Přímo nad věží radnice začíná Řeznická ulice. V ulici je hotel druhý dům na pravé straně.

Približná dĺžka trvania: 1 hodina

Z Hlavního nádraží se k nám nejrychleji dostanete tramvají č. 9 z tramvajové zastávky „Hlavní nádraží“ do zastávky „Vodičkova“. Pokračujte pěšky ve směru jízdy tramvaje po ulici Vodičkova. Řeznická ulice je druhá ulice po levé straně. V ulici je hotel druhý dům na pravé straně.

Približná dĺžka trvania: 15 minút

Přeprava:

Na Vaše přání Vám zajistíme dopravu z/na letiště, nádraží nebo na jiné místo. Pro informace či objednání těchto služeb prosím kontaktujte pracovníky recepce: info@novomestskyhotel.cz